
Kodar inženjering d.o.o. Beograd

VIP Mobile d.o.o. Beograd, Kodar inženjering d.o.o. Beograd, Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada
25.09.2026.
Opština Paraćin i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Opština Ruma i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Nosilac projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd Grad Novi Sad, Kodar inženjering d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Nosilac projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd, Kodar inženjering d.o.o. Beograd, Optina Titel
25.09.2026.
Nosilac projekta Vip mobile doo Novi Beograd, Kodar inženjering d.o.o. Beograd
25.09.2026.
VIP Mobile d.o.o. Beograd, Kodar inženjering d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
GRADSKA UPRAVA ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE GRADA NOVOG SADA I - Kodar inženjering d.o.o. Beograd, po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd po ovlašćenju Nosilaca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.
Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada i Kodar inženjering d.o.o. Beograd po ovlašćenju Nosioca projekta VIP Mobile d.o.o. Beograd
25.09.2026.

Serbia Edition
Serbische Ausgabe
Izdanje BiH
Izdanje Crna Gora